Zadzwoń i zamów

608-173-670

784-843-616

Regulamin

REGULAMIN

§1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Właścicielem sklepu internetowego www.slodkiszop.pl jest firma zarejestrowana pod nazwą Studio Kulinarne Bogumiła Szymańska pod adresem Kurpińskiego 6/26, 62-510 Konin NIP: 6652589482 Siedziba sklepu znajduje się pod adresem Studio Kulinarne Bogumiła Szymańska Kurpińskiego 6/VII Klatka 62-510 Konin.2. Ceny podane w sklepie wyrażone są w PLN i nie obejmują kosztów wysyłki.
3. Ceny podane przy towarach są obowiązującymi w chwili zamówienia.

§2. Płatności

1. Płatność za zamówione towary prosimy wykonywać przelewem na konto bankowe CREDIT AGRICOLE 65 1940 1076 3191 0242 0000 0000 (w tytule przelewu należy podać swoje imię i nazwisko oraz numer zamówienia).

§3. Rachunek i Faktury

1. Do każdego zrealizowanego zamówienia dołączamy fakturę.

§4. Zamówienia

1. Zamówienia przyjmowane są przez stronę internetową www.slodkiszop.pl 7 dni  w tygodniu, 24 godziny na dobę, a także telefonicznie pod numerami telefonu: 608-173-670 oraz 784-843-616 w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku.
2. Do złożenia zamówienia nie jest wymagana rejestracja.
3. Przyjęcie zamówienia do realizacji sklep rozpoczyna w chwili zaksięgowania się przelewu na naszym koncie bankowym lub po potwierdzeniu zamówienia przez klienta w przypadku wybrania opcji „pobranie” drogą e-mail.
4. Każde nieopłacone zamówienie zostaje anulowane w ciągu 5 dni roboczych od potwierdzenie zamówienia i wyboru metody płatności „przelew bankowy” .
5. Nie realizujemy zamówień, które zostały niepoprawnie wypełnione.
6. W naszym sklepie istnieje możliwość zamówienia towaru niedostępnego w danej chwili na stanie (o czym klient jest informowany w momencie składanie zamówienia) . W takim wypadku klient po złożeniu zamówienia zostanie poinformowany o czasie niezbędnym do zrealizowania jego zamówienia. Jeśli chcesz mieć pewność, że dany produkt jest dostępny „od ręki” możesz sprawdzić to przed zakupem (telefonicznie: lub e-mailowo: )
7. Prezentowane na stronach sklepu zdjęcia i inne formy wizualizacji oraz prezentacji przedmiotów nie oddają ich rzeczywistej wielkości – mają jedynie charakter informacyjny. Kolory mogę się nieznacznie różnić w zależności od tego na jakim typie monitora są wyświetlane.
8. W przypadku wyczerpania asortymentu, zanim informacja o tym zostanie umieszczona na naszej stronie, Klient zostanie o tym fakcie niezwłocznie powiadomiony. Istnieje wówczas możliwość zrealizowania dodatkowego zamówienia na dany produkt. Postaramy się wtedy wykonać dany model najszybciej jak jest to możliwe.(w zależności od liczby aktualnych zamówień),bądź w przypadku braku danej tkaniny, zaproponujemy inne, być może ciekawsze rozwiązanie.
9. W sklepie www.slodkiszop.pl istnieje również możliwość złożenia zamówienia indywidualnego. Aby zamówić produkt (fartuszek, serwetę itp.) w konkretnym kolorze i z wybranego rodzaju materiału, należy skontaktować się e-mailowo (kontakt@slodkiszop.pl).

§5. Wysyłka

1. Towary zamówione w sklepie www.slodkiszop.com wysyłane są pod dowolnie wskazane adresy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
2. Na terenie miasta Konin istnieje możliwość dostarczenia towaru pod wskazany adres bez żadnych dodatkowych kosztów.
3. Towary zamówione i opłacone wysyłane są w ciągu 3-7 dni roboczych, z wyjątkiem produktów dostępnych na zamówienie (indywidualny czas wysyłki uzgodniony wspólnie z klientem)
4. Zamówione produkty wysyłane są do Klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej lub listem poleconym Poczty Polskiej.

§6. Reklamacje

1. Jeżeli Klient posiada status konsumenta w rozumieniu art. 221 kodeksu cywilnego przysługuje mu zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" (Dz.U. nr 22, poz. 271 z późn. zm .) ma prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, poprzez złożenie sprzedawcy stosownego oświadczenia na piśmie w terminie do 10 dni od dnia wydania Klientowi produktu (data na rachunku).
2. Odstąpienie od umowy jest możliwe tylko w przypadku odesłania nie używanego towaru w nienaruszonym stanie, w oryginalnym opakowaniu wraz z wszelkiego rodzaju dodatkami, jakie zawierało i dowodem zakupu.
3. Zwrot wartości produktu nastąpi w ciągu 10 dni od daty otrzymania przesyłki.
4. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni roboczych od ich wpłynięcia i otrzymania towaru objętego reklamacją.
5. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki powstałe podczas transportu będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru przesyłki w obecności pracownika firmy kurierskiej. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z pracownikiem protokołu reklamacyjnego.
6. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji sklep wymieni wadliwy produkt na nowy lub zwróci jego równowartość.
7. Wszystkie przesyłki odsyłane na koszt firmy Słodki Szop nie będą przyjmowane.
8. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu świadczenia usług, wynikające z nieznajomości, bądź faktu nieprzestrzegania niniejszego regulaminu nie będą rozpatrywane.

§7. Bezpieczeństwo

1. Zgodnie z Ustawą "o ochronie danych osobowych " z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. z dnia 29 października 1997r. z późn. zm.) wszystkie dane Klientów podawane podczas rejestracji będą chronione i pod żadnym pozorem nie zostaną one udostępnione osobom trzecim z wyjątkiem organów do tego uprawnionych (mowa o nich w Dz.U.97.133.883.)
2. Podczas dokonywania płatności należy korzystać z zalecanej przez bank przeglądarki internetowej z włączonym aktywnym szyfrowaniem danych.
3. Zgodnie z art. 24 Ustawy "o ochronie danych osobowych" Klient ma prawo wglądu oraz poprawienia swoich danych osobowych.

4. Strona www.slodkiszop.pl posiada certyfikat SLL, który zapewnia szyfrowanie danych poufnych po połączeniu się z witryną dzięki czemu twoje połączenie pozostaje bezpieczne.

§8. Postanowienia Końcowe

1. Korzystanie ze sklepu slodkiszop.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
2. Niniejszy regulamin jest jedynym dokumentem określającym zasady działania sklepu www.slodkiszop.pl
3. We wszystkich sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.
4. W razie wątpliwości prosimy o kontakt e-mailowy na adres: kontakt@slodkiszop.pl